SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar
SIEMACHA na Malcie
Wychowankowie SIEMACHY oraz zawodnicy AS Progres spędzili tydzień na Malcie. Wyjazd był nagrodą dla laureatów SREBRNEJ i ZŁOTEJ SIEMACHY oraz zdobywców Mistrzostwa Małopolskiej Ligi Trampkarzy dla drużyny AS Progres.
Uczestnicy wyjazdu zwiedzali miejscowe atrakcje turystyczne Mediny, Valetty – stolicy Malty, kosztowali regionalnych przysmaków oraz korzystali z morskich kąpieli na wyspach Gozo i Comino.
Zawodnicy AS Progres część wyjazdu spędzili trenując na obiektach klubu z St. Gwann, podczas gdy wychowankowie SIEMACHY brali udział w warsztatach językowych.
Trzeciego dnia pobytu, odbył się mecz towarzyski naszych piłkarzy z AS Progres  z drużyną Pembroke Ath. Gorąco dopingowani przez polskich kibiców - wychowanków i opiekunów SIEMACHY - pokonali rywali zakańczając spotkanie z wynikiem 7:2. Emocji nie brakowało! Kolejny mecz rozegrali z najlepszą drużyną na Malcie w kategorii U-15 – Sangwan i pokonali przeciwników 3:2. 
Wyjazd był wyjątkowy nie tylko ze względu na jego nagrodowy charakter, ale przede wszystkim dzięki relacjom, które każdemu z wychowanków zapadną w pamięci na długie lata.
Do Polski wszyscy wrócili naładowani słońcem i pozytywną maltańską energią!