SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Archiwum - Luty 2015

Młodzi szansą dla Małopolski: relacja z debaty
Podczas debaty w kinie Kijów.Centrum zaproszeni przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie eksperci, w tym Joanna Migacz, Wiceprzewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia SIEMACHA, mówili o zmianach pokoleniowych, technologicznych, mentalnych. Co te zmiany oznaczają dla pracodawców, instytucji? Jaki powinien być cel działań instytucji publicznych? Jakie podstawowe problemy młodych należy rozwiązać?
Czytaj więcej
Ferie w Polanicy Zdrój
W drugim tygodniu ferii zimowych Siemachowcy z Wrocławia przy ul. Dworcowej odwiedzili Polanicę Zdrój i okolice. Dzięki wspaniałej pogodzie mogli codziennie doskonalić sztukę chodzenia nordic walking po okolicznych górach, zwiedzając tarasy widokowe.
Czytaj więcej
2015 02 25

Melanż Sztuki

Melanż Sztuki
W wirze podsumowań semestru i walki o jak najlepsze wyniki, spokój ducha i harmonię mogliśmy odnaleźć w Galerii „Melanż Sztuki”. Dziękujemy Pani Katarzynie Mroczek za odwiedziny i chęć podjęcia z nami współpracy.
Czytaj więcej
Ogród Doświadczeń
Ostatni czas był pełen atrakcji. Siemachowcy ze Spot 24/7 we Wrocławiu wyruszyli w podróż do Ogrodów Doświadczeń Humanitarium.
Czytaj więcej
Ferie w Krynicy Zdroju
Wychowankowie ze Spot 24/7 przy ul. Cieślewskiego 11/3-4 w Krakowie z powodzeniem zakończyli pierwszy semestr roku szkolnego 2014/2015. Teraz przyszedł długo oczekiwany czas relaksu i wypoczynku.
Czytaj więcej
Kurs nauki gry na gitarze
Wiktoria z SIEMACHA Spot 24/7 Deszczowa, rozpoczęła naukę gry na gitarze. Było to możliwe dzięki wsparciu przyjaciela naszej placówki, pana Lesława Lei.
Czytaj więcej
Zagłosuj na Krakowianina Roku 2014
Ks. Andrzej Augustyński, szef SIEMACHY, został zgłoszony do plebiscytu na krakowianina roku 2014. Listę nominowanych – na podstawie zgłoszeń Czytelników „Dziennika Polskiego” i własnych typów – ustaliła Kapituła Plebiscytu.
Czytaj więcej
Mecz Pamięci na lodowisku KS Cracovia
Siemachowcy ze Spot 24/7 Odporyszów uczestniczyli w V Meczu Pamięci na lodowisku KS Cracovii.
Czytaj więcej
Wygrana Sabiny w konkursie kulinarnym
Wychowanka SIEMACHA Spot 24/7 w Lubniu wzięła udział w powiatowym konkursie gastronomicznym pod nazwą Pierogowy Festiwal. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu, wiedzy i pasji do gotowania Sabinie udało się wywalczyć III miejsce.
Czytaj więcej
Małopolska regionem szans dla młodych
30 stycznia odbyła się Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia. Wydarzenie stało się okazją do podsumowania działań zrealizowanych w Małopolsce dla młodych, ale również do nakreślenia wizji na przyszłość. W panelu dyskusyjnym wzięła udział Joanna Migacz, Wiceprzewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia SIEMACHA oraz dyrektor zarządzająca placówek całodobowych.
Czytaj więcej